Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A KITE Zrt. Északnyugat-dunántúli Régiója pályázatot hirdet

Alkatrész értékesítési előadó

munkakör betöltésére

    Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladata:

    • a KITE Zrt. által forgalmazott mezőgazdasági alkatrész készletek, tartozékok kezelése,
    • beérkező áruk minőségi, mennyiségi átvétele,
    • betérő partnerek fogadása, kiszolgálása,
    • megrendelések felvétele és kezelése,
    • számla, illetve szállítólevél készítése, rendszerezése,
    • készletkezelés, készletnyilvántartás.

Követelmények:

    • legalább középfokú végzettség,
    • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
    • "B" kategóriás jogosítvány,
    • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
    • kereskedelmi attitűd,
    • megbízhatóság, pontosság, következetesség.

Előnyt jelent:

    • műszaki beállítódás,
    • mezőgazdasági területen szerzett szakmai gyakorlat,
    • angol nyelvtudás,
    • kereskedelemben szerzett gyakorlat.

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:

    • Hegyfalu,
    • Zalaszentbalázs vagy
    • Herceghalom.

Amit nyújtunk:

    • versenyképes havi alapjövedelem,
    • alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem,
    • cafeteria-rendszer,
    • hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
    • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
    • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Hegyfalu, Zalaszentbalázs, Herceghalom

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelenkezem" gombon keresztül – a megpályázott munkakör kiválasztásával - töltheti fel 2018.07.31-ig.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Alkatrész értékesítési előadó
  • Hirdető cég: KITE Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye, Vas megye, Zala megye
  • Feladatok: a KITE Zrt. által forgalmazott mezőgazdasági alkatrész készletek, tartozékok kezelése, beérkező áruk minőségi, mennyiségi átvétele, betérő partnerek fogadása, kiszolgálása, megrendelések felvétele és kezelése, számla, illetve szállítólevél készítése, rendszerezése, készletkezelés, készletnyilvántartás.
  • Elvárások: legalább középfokú végzettség, felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel), "B" kategóriás jogosítvány, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, kereskedelmi attitűd, megbízhatóság, pontosság, következetesség.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-07-25
Állás, munka még: KITE Zrt.>