Alkalmi irodai kisegítő diákmunka - Budapest XII. kerület (05.18)

Bruttó 1 495 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1124 Budapest, Csörsz utca 35.

A CCC Group az egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő európai nagyvállalat, amely cipő és lábbeli kereskedelemre specializálódott, valamint Európa egyik legnagyobb lábbeli gyártója.

A lengyel székhelyű CCC üzletlánc Magyarország egész területét lefedő hálózattal rendelkezik, illetve Euróbpa szerte közel 1000 üzletet üzemeltet, 67 márka termékeit forgalmazva.

A széles vevőközönséget megcélzó divatos és megfizethető termékek jelenleg Lengyelországban, Magyarországon, Szlovákiában, Csehországban, Ausztriában, Horvátországban, Szlovéniában, Bulgáriában, Németországban, Szerbiában, Oroszországban, Lettországban, Litvániában, Ukrajnában, Romániában, Észtországban, Moldovában, Görögországban és Svédországban vannak jelen.

Főbb feladatok, munkák:

  • Áruismereti könyv szövegének a begépelése

Munkaidő:
  • 05.18. (szerda) 8:30-16:30

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotóniatűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyors gépírás

Amit kínálunk:

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!