Alkalmi futár diákmunka Budapesten

Bruttó 1 390 - 1 990 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • A megrendelő cég a Mártogatós Gourmet Bt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egészséges ételek kiszállítása
  • Alkalmanként megterítés, helyszín előkészítése
  • Esetenként készpénz kezelés
MUNKAIDŐ
Változó időpontokban, rugalmasan.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18+
  • B kategóriás járművezetői engedély
  • Igényes, ápolt megjelenés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Br. 1390-1990 Ft/óra
  • Ha a cég biztosít céges autót a munkavállalók számára, ilyenkor a bér: br. 1390 Ft/óra
  • Amennyiben saját autóval dolgozol akkor a bér br. 1990 Ft/óra - de ilyenkor a benzinköltségeket saját magadnak kell állnod. Ebben az esetben Budapest határát elhagyva + 50 Ft jár még kilméterenként.
  • A kiszállítás alapvetően Budapesten van, de előfordulhat vidéki megrendelés is.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

A jelentkezés gombra kattintás után kérlek csatold önéletrajzod!