Demeter Ügyvédi Iroda
Munkatársat keresünk

Alkalmazott ügyvéd

pozícióba.
Jelentős ügyfélkörrel rendelkező miskolci ügyvédi iroda szakmai tapasztalattal rendelkező alkalmazott ügyvédet keres hosszú távra, fiatalos, lendületes csapatba, lehetőség szerint azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • klasszikus ügyvédi feladatok ellátása a polgári jog – elsősorban a gazdasági jog, cégjog, kötelmi jog, munkajog – területén
  • szerződések készítése, véleményezése
  • jogi állásfoglalások, vélemények készítése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • peres képviselet ellátása
  • nemperes eljárásokban képviselet ellátása
  • ügyvédjelöltek munkájának ellenőrzése, koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jogász diploma
  • jogi szakvizsga
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • önálló és pontos munkavégzésre való alkalmasság
  • határozott, magabiztos fellépés
  • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
  • lényeglátó, rendszerező szemlélet
  • jó kommunikációs és fogalmazási készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
  • stabil szervezeti háttér
  • ügyvédi munkát segítő modern és széles spektrumú infrastruktúra
  • barátságos munkakörnyezet
  • lehetőség van mind a versenyszféra, mind az állami szektor szereplőinek megismerésére

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvéd

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3526 Miskolc, Arany János tér

Erre az állásra önéletrajz csatolásával jelentkezhet!