Most induló debreceni csapatunkba keresünk

Alkalmazásüzemeltető rendszermérnök

munkatársat.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Microsoft platformon futó üzleti alkalmazások, illetve Microsoft SQL Server adatbázis környezet üzemeltetése, támogatása ügyfeleinknél
  • részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban, projektfeladatokban

Téged keresünk, ha:

  • alkalmazásüzemeltetői és Microsoft SQL Server üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • magabiztosan használod az angol nyelvet írásban és szóban is
  • jól strukturált gondolkodással, rendszerszemlélettel találod meg a lehetőségeket, megoldásokat

Szuper, ha rendelkezel még

  • Windows Server infrastruktúra ismeretekkel
  • MCSE, MCDBA vagy MCITP minősítéssel
  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettséggel

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való budapesti munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.