A nemzetközi járműgyártás egyik leginnovatívabb szereplőjeként ismert, 75 éves múltra visszatekintő Stadler Rail csoport új munkatársat keres dinamikusan fejlődő csapatába

Alkalmazástámogató munkatárs

munkakörbe.

Téged keresünk, ha:

  • szívesen vennél részt üzleti folyamataink kialakításában, optimalizálásában,
  • innovatív ötleteid vannak az alkalmazásokkal eddig nem támogatott tevékenységeink fejlesztésére,
  • felsőfokú műszaki, minőségirányítási vagy Lean menedzser végzettséged van,
  • olyan munkahelyre vágysz, ahol munkanyelvként használhatod a németet,
  • örömmel vállalsz üzleti utakat,
  • erősségeid közé tartozik a folyamatorientált, rendszerszemléletű és analitikus gondolkodás,
  • kiváló digitális kompetenciákkal rendelkezel vállalatirányítási rendszerek és ipari alkalmazások terén.

Amit kínálunk:

  • multinacionális és multikulturális környezet;
  • modern, tiszta és biztonságos munkakörnyezet az európai vasútipar világszintű, piacvezető gyártó cégénél;
  • versenyképes juttatási csomag és havi teljesítményprémium;
  • egészségmegőrző és sport szolgáltatások (ingyenes masszázs-, úszás- és gerinctorna lehetőség, konditerem használat);
  • kiemelkedő szociális juttatási lehetőségek, magán egészségbiztosítás;
  • színvonalas üzemi étterem, étkezési és szállás lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Minőségbiztosítás
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szolnok, 5000 Bánki Donát utca 5.

Magyar nyelven megírt fényképes szakmai önéletrajzod az alábbi elérhetőségeken várjuk:
postacím: Stadler Szolnok Kft., 5000 Szolnok, Bánki Donát u. 5.