Európa egyik legjelentősebb szoftvercégének, az Asseco csoportnak tagjaként egy nemzetközi hálózat részei vagyunk. Helyi disztribútorként informatikai megoldásokat nyújtunk az iparág különböző szektorainak banki, egészségügyi területen.

Csapatunkba keresünk új munkatársat

Alkalmazástámogató munkatárs

pozícióba.

Feladatok:

  • Rendszerbeállítással, paraméterezéssel kapcsolatos, adatbázis műveletet igénylő hibaelhárítási és problémamegoldási tevékenység.
  • Részvétel az ügyfélnél történő bevezetésekben, a bevezetések tapasztalatainak elemzése, rendszerezése, tudásbázisba történő rögzítése.
  • Az új szoftververziók telepítése, beállítások, paraméterezések elvégzése, tesztelési és oktatási környezet beállítása.
  • Adat-konzisztencia, adatáramlások, adatbázis kapcsolatok vizsgálata, paraméterezések, beállítások optimalizálása, a megtett intézkedések dokumentálása.
  • Szoftveresen megoldható rendszer karbantartási szükségletek kielégítése.
  • A Help Desk és a fejlesztési csoporttal való együttműködés a support problémák megoldásában.
  • A production serverek üzemeltetésében való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Informatikai / egészségügyi végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • PL/SQL ismeretek
  • Oracle adatbáziskezelő gyakorlott használata

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Fogalmi gondolkodás
  • Információkeresés
  • Kezdeményezőkészség
  • Kreatív gondolkodás
  • Önfegyelem
  • Eredmény- és minőségorientált szemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Szervezeti elkötelezettség
  • Csapatmunka
  • Szabálykövetés

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú, folyamatos munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest