Magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cégként valós idejű üzemirányítási központokat alkotunk. Az általunk fejlesztett rendszerek számos közműcégnél megtalálhatók. Megoldásaink világszínvonalúak, a cégünknél meghonosodott dinamikus munkastílus és kiemelkedő minőség elősegítette, hogy megrendelőink teljes bizalommal választják az általunk fejlesztett rendszereket.

Az alábbi pozícióra keresünk kollégákat:

Alkalmazásgazda

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégünk által fejlesztett ACCS (Advanced Control Center Solution) platformon megvalósított szoftver fejlesztések tesztelése verzió kiadás előtt
  • Verziók dokumentálása
  • Üzemeltetői és felhasználói kézikönyvek készítése
  • Igényfelmérés, oktatások tartása ügyfelek számára
  • A rendszer új funkcióinak tervezésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Irányítástechnikai rendszerek ismerete
  • Villamos/víz/gáz elosztó hálózatok ismerete
  • Üzemirányítási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Nagy üzemirányítási rendszerek megismerése

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budakalász, 2011 Szentendrei út 1-3.