A Pénzjegynyomda Zrt., az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ (JAVA) MÉRNÖK

Feladatok:

  • Személy- és termékazonosítással kapcsolatos szolgáltatások fejlesztése
  • Felhasználói felületek tervezése, fejlesztése és programozása
  • Tranzakciókat kezelő, beágyazott rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése
  • Adatok hitelességével és védelmével kapcsolatos kriptográfiai fejlesztések
  • Felhasználói dokumentáció készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat (releváns egyetemi gyakorlat, programozási tevékenység beleszámítható)
  • Java ismerete
  • Alkalmazásfejlesztési tapasztalatok közismert integrált fejlesztői környezetben
  • Adatbázis kezelési tapasztalat (perzisztencia, Oracle)
  • GUI felületek ismerete (pl. Swing, esetleg dinamikus HTML felületekben szerzett tapasztalat)
  • Angol nyelvtudás (műszaki dokumentációk olvasása-írása)

Előnyt jelent:

  • JCOP / JAVACARD ismerete
  • PKI rendszerek és titkosítási eljárások ismerete
  • Jártasság a korszerű fejlesztési folyamatokban és eszközökben (UML stb.)
  • Új technológiákra való fogékonyság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csoportmunkában való hatékony közreműködés

Amit kínálunk:

  • Korszerű fejlesztői környezet
  • Továbbtanulási lehetőség
  • Szakmai kihívások és értékteremtő feladatok, fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével várjuk.