Takarékinfo Zrt.
  • A Takarékinfo Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

  • Alkalmazás üzemeltető

    Főbb feladatok, munkák:

      • banki rendszerek üzemeltetése
      • részvétel éles és tesztkörnyezetek kialakításában, tervezésében, verzióváltások kezelése, telepítése, szorosan együttműködve a szállítóval
      • rendszerek napi üzemeltetése és karbantartása
      • a rendszer folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
      • alkalmazás és üzlet oldali tesztelések támogatása, lebonyolítása
      • kapcsolattartás a társterületekkel és alkalmazás beszállítókkal
      • alkalmazás beszállítók koordinálása
      • rendszerdokumentációk készítése, aktualizálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Windows és/ vagy Linux alapfokú ismerete
      • SQL lekérdezési ismeretek
      • erős problémamegoldó képesség, precíz-, megbízható munkavégzés, terhelhetőség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Docker, openshift tapasztalat
      • Inforex, Clavis rendszerek ismerete
      • banki folyamatok ismerete, valamint banki alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat
      • angol nyelvtudás – társalgási szint

    Amit kínálunk:

      • szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
      • részvétel Magyarország legnagyobb Banki projektjeiben
      • folyamatos fejlődési lehetőség, akár több Banki alkalmazás megismerése
      • fiatalos csapat

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszerüzemeltető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1027 Budapest, Kapás utca 11.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria

    Magyar nyelvű önéletrajz, bérigény megjelölésével