Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök

Miért jó döntés ez számodra?

  • Részt vehetsz új alkalmazások bevezetésében vagy a projektek specifikálásában
  • Folyamatos szakmai támogatást kapsz és képzéseken bővítheted a már meglévő tudásodat
  • Ingyenes nyelvtanfolyamokon fejlesztheted a nyelvtudásod

Mik lesznek a feladataid?

  • Microsoft alapokon futó üzleti alkalmazások, valamint adatbázisok üzemeltetése
  • Projektek felügyelete, koordinálása

Mit várnak majd tőled?

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalatot hasonló területen
  • MS SQL vagy ERP vagy Dynamics vagy SQL vagy Sharepoint vagy Oracle vagy Biztalk vagy Navison üzemeltetői tapasztalatot
  • Folyékony angol nyelvtudást

Munkavégzés helye

Budapest

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • BizTalk üzemeltetési tapasztalat
  • IT Infrastruktúra ismeretek
  • MCSE, MCDBA vagy MCITP minősítés

Itt jelentkezz:

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk az önéletrajzokat.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Profession Services>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök
  • Rövid pozíció név: Alkalmazás üzemeltető rendszermérnök
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Microsoft alapokon futó üzleti alkalmazások, valamint adatbázisok üzemeltetése Projektek felügyelete, koordinálása
  • Elvárások: Minimum 3 éves szakmai tapasztalatot hasonló területen MS SQL vagy ERP vagy Dynamics vagy SQL vagy Sharepoint vagy Oracle vagy Biztalk vagy Navison üzemeltetői tapasztalatot Folyékony angol nyelvtudást
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-14