A SMARTFRONT 2011 szeptemberében alakult, több mint 8 éve fejlesztünk és vezetünk be innovatív, testre szabott integrált üzleti rendszereket (webes, felhő alapú ERP). E 8 évben elég dinamikusan növekedtünk mind ügyfél, mind munkatársi létszámban, mind árbevételben. Ez utóbbival érdemeltük ki a Deloitte CE Fast 50 Díjat, és büszkék vagyunk rá, hogy 2017-ben elnyertük a szerethető Munkahelyek Díjat is.

A SMARTFRONT ügyfeleket és infrastruktúrát támogató csapatába keressük új kollégánkat a következő pozícióba:

Alkalmazás üzemeltető / Rendszergazda

Min dolgozhatsz velünk nap mint nap?

    A SMART ERP vállalatirányítási rendszerekhez kapcsolódóan az alábbi feladataid lesznek:
    • Telepíted és üzemelteted a Java alkalmazásokat és futtatókörnyezetüket (Apache Tomcat, Apache HTTPD).
    • Üzemelteted a PostgreSQL, MySQL adatbázisokat.
    • Napi szinten együttműködsz külsős rendszergazdákkal, ügyfél és beszállítói oldalon egyaránt.
    • Elvégzed a release folyamatokat, továbbá ezzel kapcsolatos ötleteiddel, fejlesztési és automatizálási javaslataiddal javítod a folyamat hatékonyságát.
    • Támogatod a fejlesztői/tesztelői infrastruktúrát, valamint a csapattal együttműködve hozzájárulsz annak fejlesztéséhez (Redmine, Jira, Jenkins, Redwood).
    • Aktívan részt veszel a hibaelhárításban/incidens kezelésben. Gördülékenyen és önállóan átlátod és biztosítod, hogy a felmerülő problémákra a lehető legjobb megoldás szülessen.
    • Közreműködsz az AWS felhő infrastruktúra kialakításában.

Te kellesz nekünk, ha...

    • Rendelkezel legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal, kiemelten Linux üzemeltetési tapasztalattal.
    • Magabiztos ismereteid vannak MySQL, PostreSQL témában.
    • Ismersz script nyelveket.
    • Nem okoz gondot az eligazodás angol nyelven szakmai területen, amire főként írásban lesz szükséged.
    • Szeretsz és tudsz önállóan dolgozni, a munkakörrel járó rugalmasságot pozitívumként tartod számon. Tudod vállalni a normál munkaidődön túli rendelkezésre állást. Ezt kizárólag indokolt esetben fogjuk tőled kérni.
    • A külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás és kommunikáció természetes a számodra, szereted, ha hatékonyan és gyorsan tudtok közösen megoldást találni a felmerülő problémákra.
    • Nyitott vagy az innovatív szakmai megoldásokra és szívesen ötletelsz te magad is.
    • Velünk együtt Te is a folyamatos fejlődés és a szakmailag színvonalas munka híve vagy.

    • Óriási előnyt jelent a pozícióban, ha:
      1. rendelkezel ITIL ismeretekkel, hálózat, ill. Windows üzemeltetési tapasztalattal
      2. jártas vagy virtualizációs technológiákban
      3. ismersz agilis fejlesztési módszertanokat
      4. rendelkezel tapasztalattal AWS terén
      5. vannak ismereteid monitoring és logelemző eszközök használatában

Amit kínálunk:

  • Jó fej és maximálisan segítőkész kollégákkal együtt ismerhetsz meg egy innovatív, webes technológián alapuló rendszert.
  • Tapasztalatodnak és igényeidnek megfelelő juttatási csomaggal várunk.
  • Adott a jó társaság, az egymást támogató közeg és a jó munkakörülmények.
  • Finom a kávé és a tea :)
  • Irodánk kiválóan megközelíthető, a Nyugati tértől 2 perc sétára található.
  • Csoportos nyelvórákat szervezünk az igényeidhez illeszkedően.
  • Követjük és támogatjuk a szakmai fejlődésed, hogy a legjobbat hozhasd ki magadból!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása