Magyarországi üzemeltető partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Alkalmazás üzemeltető

Feladatok:

  • Éles és teszt környezetekben futó alkalmazások felügyelete, monitorozása
  • Incidens és problémakezelés, karbantartás-kezelés, nem rutin-jellegű hibák elhárítása, hibanyomozás
  • Alkalmazások folyamatos fejlesztéséhez üzemeltetői támogatás nyújtása
  • Alkalmazás üzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk készítése, aktualizálása
  • Tesztelési és élesítési folyamatok támogatása és elvégzése
  • Munkaidőn túli készenlét ellátása
  • Együttműködés a felhasználókkal, üzleti területekkel, fejlesztőkkel
  • Szakmai egyeztetések, szakmai dokumentációk készítése, véleményezése, tanácsadás
  • Az elvárt és meghatározott szolgáltatási szint folyamatos biztosítása
  • Üzemmenet és szolgáltatás felügyelet, üzemmenet támogatás
  • Beszállítókkal való együttműködésben a munkáltató érdekeinek szakmai képviselete
  • Aktuális projektekben való hatékony, konstruktív részvétel
  • Mentési rendszer teljes körű üzemeltetése, napi ellenőrzés és riportálás, rendszeres visszaállítási tesztek elvégzése
  • Linux üzemeltetés, csomag és kernel frissítés, hibaelhárítás és alkalmazás üzemeltetés támogatása
  • Részvétel a napi üzemeltetésben (2. szintű támogató) és a Helpdesk rendszerbe érkező feladatok elvégzésében

Elvárások:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Linux operációs rendszer ismerete.
  • Web szerver üzemeltetési ismeretek (Apache)
  • Adatbázisok ismerete (MySQL, PostgresSQL)
  • TCP/IP, SQL ismeret
  • Java alkalmazás szerver üzemeltetésében tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • JBOSS üzemeltetési ismeretek
  • Alkalmazás- és web szerver szintű magas rendelkezésre állási technológiák ismerete
  • Active Directory, egyéb LDAP ismeret
  • VMWare, IP technológia, hálózati ismeretek
  • SAP Hybris, Hana ismeret
  • ITIL ismeret

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Versenyképes piaci fizetés, béren kívüli juttatásokkal
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakirányú továbbképzések biztosítása
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.