Alkalmazás üzemeltető

Feladatok:

  • Hiteligénylési és számlavezető rendszerek napi szintű alkalmazás üzemeltetési feladatainak ellátása két műszakos munkarendben
  • Unix/Linux alapú rendszereken rendszerintegrációs feladatok elvégzése
  • Rendszertervezés, rendszerbővítés és átalakítások támogatása
  • Rendszerszintű kiemelt támogatás belső ügyfeleknek

Elvárások:

  • Önálló munkavégzési képesség
  • Szakmai fejlődési készség
  • Alapvető internetes technológiák és hálózati technológia ismeretek
  • Shell scripting eszközök rutinszerű használata
  • Angol nyelv ismerete (legalább írásban)
  • Fegyelmezett munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Proaktív és kreatív hozzáállás problémák megoldásában
  • Együttműködő személyiség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat Linux/Unix alapú rendszerekkel kapcsolatban
  • Oracle Adatbázis ismeretek

Előny:

  • Unix/Linux üzemeltetési tapasztalatok
  • VMWare tapasztalat
  • Netbackup tapasztalat
  • Linux/Unix Certifikációk megléte
  • Oracle Certifikációk (OCA, OCP) megléte

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet, amelyekre a hatékonyság eszközeiként tekintünk

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Babér u 9.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.