Alkalmazás üzemeltető

Budapest

Mi lenne a te feladatod:

  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
  • Hibajegyek kezelése ticketing rendszerben a meghatározott SLA-k betartása mellett
  • Rendszerparaméterezések elvégzése az üzleti igények alapján
  • Részvétel az üzleti alkalmazások integrációjában
  • Projekt feladatok támogatása
  • Komplex problémamegoldás: root cause analízis
  • Új funkciók és/vagy hibajavítások (hotfix) telepítése, ellenőrzése, tesztelése
  • Új frissítések (releasek) előkészítése, telepítése és tesztelése
  • Üzemeltetési dokumentációk írása, kezelése

Mit várunk tőled?

  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Legalább 2-3 év releváns tapasztalat magas rendelkezésre állású vagy komplex IT környezetek üzemeltetésében
  • Alkalmazás üzemeltetési tapasztalat nagyvállalati szerver környezetben (Windows Server 2016 és RHEL Linux)
  • Alkalmazás- és Web Szerver üzemeltetési tapasztalat (Apache Tomcat, Jetty, IIS, Apache Web Server)
  • Következő protokollok alapszintű ismerete: TCP, UDP, HTTP, HTTPS, SIP/VOIP, MTLS, LDAP, LDAPS
  • Adatbázis ismeretek (MSSQL, PostgreSQL, Cassandra)
  • Részvétel 24/7 készenléti rendben
  • Proaktivitás, kezdeményező készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Rugalmas hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Integrációs rendszerekkel kapcsolatos alapismeretek (API Gateway, RabbitMQ, ESB)
  • Alapvető scriptelési ismeretek, legalább egy scriptnyelv ismeretével. (PowerShell, Batch, Shell, JavaScript)
  • Docker, Kubernetes ismeretek
  • VoIP alapú rendszerek üzemeltetése
  • Tapasztalat certificate-ek generálásával, használatával

Amit kínálunk:

  • Naprakész tudás megszerzésének lehetősége
  • A feladat elvégzéséhez szükséges betanítás és oktatás
  • Határozatlan idejű munkaviszony, 6 hónap próbaidővel
  • Cafetéria mellett egészségpénztári és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást, valamint privát egészségügyi ellátást biztosítunk szerződött partnerünknél minden munkavállalónk számára

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest