10+ éve sikeresen működő és fejlődő, magyar tulajdonú, informatikai rendszereket és alkalmazásokat üzemeltető, valamint rendszerintegrációs tevékenységet ellátó vállalkozás a cég tevékenységének egyik jelentős részét felölelő területre keres jól felkészült, megfelelő tapasztalatokkal rendelkező szakembert

Alkalmazás üzemeltető

munkakörbe.

Feladatok:

  • meghatározott rendszerek és kapcsolódó alkalmazások működésének felügyelete
  • a rendszerek napi működésének monitorozása
  • együttműködés az IT infrastruktúra és fejlesztési területekkel
  • az alkalmazások működtetésének optimalizálásához javaslatok készítése
  • részvétel az alkalmazásüzemeltetési feladatok automatizálásában
  • új szoftververziók telepítése
  • napi kommunikáció a kollégákkal (üzemeltetés, fejlesztés, ügyfélszolgálat),
  • üzemeltetési dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • MSSQL képzés vagy vizsga
  • Windows Server képzés vagy vizsga
  • MS SQL használatában való jártasság (T-SQL nyelv ismeret, adatbázis management)
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • alapfokú angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában
  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • változatos és önálló munkavégzés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • szakmai-, személyiségfejlesztési-, nyelvi képzések.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet:

fényképpel, pozíció megnevezéssel és bruttó fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.