Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik legnagyobb biztosítótársaságának üzemeltető csapatába keresünk új kollégát, budapesti munkavégzéssel. Ha szeretnéd egy összetartó, szakmailag kimagasló csapat tagjaként tovább mélyíteni ismereteidet alkalmazás üzemeltetés területén, ne habozz, küldd el jelentkezésed még ma!

Alkalmazás üzemeltetési munkatárs

Feladatok:

  • Windows környezetben futó back office alkalmazások üzemeltetése,
  • Adatbázis szerverek (MySQL, DB2) konfigurálása, üzemeltetése és felügyelete,
  • Az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek analitikájában és a hibák elhárításában való aktív közreműködés,
  • IT szolgáltatásokkal kapcsolatos dokumentáció létrehozása, karbantartása,
  • Monitoring rendszer üzemeltetése,
  • Új rendszerek, folyamatok bevezetésénél való aktív közreműködés.

Elvárások:

  • Legalább 1 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Ismeretek az alábbiakban: MSSQL, MySQL, DB2, Java alkalmazás szerverek.
  • Rendszerszemlélet, analitikus- és jó problémamegoldó képesség,
  • Nyitott, rugalmas, proaktív, csapatjátékos személyiség.

Előny:

  • Pénzügyi, biztosítási szektorban szerzett tapasztalat,
  • Verziókezelő rendszerek illetve tesztelési módszertanok ismerete.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szívesen meghallgatnád a részleteket, kérlek, küldd el nekem önéletrajzodat a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Alkalmazás üzemeltetési munkatárs
  • Rövid pozíció név: üzemeltetési munkatárs
  • Hirdető cég: Karrier Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Windows környezetben futó back office alkalmazások üzemeltetése, Adatbázis szerverek (MySQL, DB2) konfigurálása, üzemeltetése és felügyelete, Az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek analitikájában és a hibák elhárításában való aktív közreműködés, IT szolgáltatásokkal kapcsolatos dokumentáció létrehozása, karbantartása, Monitoring rendszer üzemeltetése, Új rendszerek, folyamatok bevezetésénél való aktív közreműködés.
  • Elvárások: Legalább 1 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, Ismeretek az alábbiakban: MSSQL, MySQL, DB2, Java alkalmazás szerverek. Rendszerszemlélet, analitikus- és jó problémamegoldó képesség, Nyitott, rugalmas, proaktív, csapatjátékos személyiség.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: Karrier Hungária Kft.>