ALBAGIPS EXIM KFT.

Nyugat-európai gyártó központtal rendelkező, korszerű, modern építőanyagok forgalmazásával és folyamatos fejlesztésével foglalkozó, építőanyag forgalmazó cég keres magyarországi munkavégzésre

Alkalmazás technikust

    Társaságunk 2005 óta folyamatosan fejlődik és jelen van az építőanyag piacon, ma már minden jelentősebb projekten ismerik termékeinket. Célunk, hogy a termékekben rejlő versenyelőnyök megismertetésével minél több elégedett partnerrel dolgozhassunk együtt a következő években.

    A fenti pozícióra keresünk téged, ha mestere vagy a szakmádnak kőművesként, vagy szárazépítőként, szereztél technikusi képesítést, de nem találsz már kihívást a mindennapi fizikai munkában. Szeretsz emberekkel foglalkozni és megérteted magad velük, de fontos számodra, hogy a megszerzett tudásodat használhasd és tovább add másoknak, szeretsz utazni, vezetni és szereted a kihívásokat, akkor ez a pozíció téged vár!
    Munkád kapcsán kapcsolatba kerülhetsz tervezőkkel, beruházókkal, műszaki vezetőkkel, akik kiemelt figyelmet fognak fordítani rád, így megbecsülésüket is kivívhatod, melyhez versenyképes juttatási csomagot biztosítunk!

Feladatok:

  • Válaszfal rendszerek alkalmazástechnikai bemutatása, betanítása, nyomon követése, visszaellenőrzése a Magyarországon folyamatban lévő projekteken.
  • Kivitelezői csapatok gyakorlati segítése, kapcsolattartás a kivitelezések helyszíni képviselőivel.
  • Új technológiák fejlesztésében történő gyakorlati részvétel
  • Bemutató falazások, falépítések lebonyolítása
  • Alkalmazástechnológiai oktatások lebonyolítása Kőművesek és szárazépítők részére az aktuális projekt helyszíneken

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú végzettség (technikusi végzettség)
  • Office programok (Excel, Word, PPT.) felhasználói szintű ismerete
  • Magas szintű Kommunikációs készség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Magas szintű műszaki rajz kezelés
  • Precizitás, pontosság
  • Más hasonló területen szerzett több éves tapasztalat.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Mester vizsga (kőműves, szárazépítő)
  • Technikusi végzettség

Amit a cég kínál

  • Folyamatos, változatos munkavégzés, kivitelezési helyszíneken, magas szintű eszközparkkal.
  • Alkalmazástechnikusként a szakma magas szintű ismeretével elismertséget, megbecsülést kínálunk, melyet a jövőben is jól tudsz majd kamatoztatni.
  • Folyamatos fejlődés, képzési lehetőségek,
  • Családias hangulat
  • Juttatási csomag: versenyképes (céges autó használat, mobil telefon, tablet, cafetéria )

A FOGLALKOZTATOTTSÁG FORMÁJA:

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony

A munkavégzés helye:

  • Változó, Székesfehérvári központtal

Kezdés:

  • amint a pályázó részéről lehetséges

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár