Hazai tulajdonú cégcsoport különféle gazdasági területeken működő, folyamatosan fejlődő társaságai számára

Alkalmazás rendszergazda

munkatársat keres.

Feladatok:

  • A cégcsoport adatbázisokon alapuló alkalmazásainak üzemeltetése, felügyelete.
  • Az alkalmazásokkal kapcsolatos HelpDesk feladatok ellátása.
  • Az adatbázis szerverek (MSSQL, MySQL, Postgres, Progress) üzemeltetése és felügyelete.
  • Az ERP rendszerek technikai üzemeltetése és felügyelete.
  • Az üzemeltetett alkalmazásokra és adatbázisokra monitoring rendszer kialakítása és üzemeltetése, hibaelhárítás, illetve közreműködés a hibaelhárításban.
  • A fenti feladatokkal kapcsolatos dokumentáció létrehozása, karbantartása.
  • A teljes cégcsoport vonatkozásában aktív közreműködés az egyes új rendszerek, folyamatok bevezetésénél:
    • folyamatok leírása
    • programok definiálása
    • árajánlatok kérésekben közreműködés (kiírás, értékelés).
  • A cégcsoport felhasználóinak oktatása, oktatási anyagok készítése.
  • Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a cégcsoport informatikai szakembereivel.

Elvárások:

  • Főiskolai és/vagy egyetemi informatikai és/vagy szervezői szakirányú végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat.
  • Megalapozott tudás a következő területeken: MSSQL, adattárház, BI rendszerek.
  • Rendszerszemlélet, analitikus- és jó problémamegoldó képesség.
  • Nyitott, rugalmas, proaktív, csapatjátékos személyiség.
  • Az angol nyelv szakmai szintű megértése, használata.

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • MS Visual Basic, C#, Python programnyelvek közül valamelyik aktív ismerete, használata

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható, dinamikusan fejlődő cégcsoport háttér.
  • Versenyképes fizetés.
  • Szakmai kihívások.

Munkavégzés helye:

  • Elsősorban Sóskút.
  • A vállalatcsoport egyéb telephelyei (Budapest).

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sóskút

Jelentkezni fényképes önéletrajz és a bérigényt is tartalmazó motivációs levél beküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

A tárgyban kérjük megjelölni: Alkalmazás rendszergazda.