• AZ ALD AUTOMOTIVE MAGYARORSZÁGON
  • Az ALD Automotive személyre szabott, teljes körű operatív lízing szolgáltatást nyújt ügyfelei részére, a környezetvédelem teljes tiszteletben tartása mellett. Büszke piacvezetők vagyunk nem csak Magyarországon, hanem Európában is.
  • MILYEN NÁLUNK DOLGOZNI?
  • Szívvel-lélekkel dolgozunk ügyfeleink elégedettségéért. Jelenleg 110 munkatársunk van és ez a szám még mindig növekszik. Izgalmas munkakörnyezetet és dinamikus növekedést kínálunk.
  • Alkalmazás fejlesztő

    Amiben számítunk majd rád:

    • Részvétel az informatikai megoldások tervezésében és implementálásában
    • Alkalmazásfejlesztés a kijelölt eszközzel, környezetben az iparági és a céges belső szabványok betartásával
    • Informatikai változáskezelés menedzselése
    • Regionális projektekben való aktív részvétel
    • Tesztelés lebonyolítása
    • Egyedi riportok, lekérdezések elkészítése
    • Adatelemzési feladatok elvégzése
    • Részvétel egyedi projektekben

    Amit mi nyújtunk:

    • Egy nagyszerű csapat tagja leszel – a legjobbaktól tanulsz a piacvezetőnél
    • Kiemelkedő juttatási csomagot, vállalati hűségprogram nyújtotta lehetőségeket
    • Átláthatóságra és bizalomra épülő vállalati kultúrában dolgozol
    • Teljes körű betanulási programot
    • Biztonságot és perspektívát, folyamatos személyes fejlődési lehetőséget

    Amit mi kérünk:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Fejlesztői, programozási szaktudás, 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Office rendszerek, adatbázisok, SQL gyakorlat, .net Java Script ismeret
    • Iparági ismeret előnyt jelent
    • Analitikus gondolkodás
    • Precíz, pontos munkavégzés

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1133 Váci út 76.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása