Alapanyagraktáros

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • Beérkező alapanyagok mennyiségi, minőségi átvétele, ki és betárolása
  • Termelő sorok ellátása alapanyaggal
  • Teljes fuvar ellenőrzése kiadáskor és átvétel során
  • A kiadott- átvett alapanyagok rögzítése SAP-ban
  • Fagyasztóraktári munkavégzés a munkaidő egy részében
  • Heti-havi leltárfelvételben részvétel
  • A kijelölt munkaterületet tisztántartása
  • Törekvés a munkafolyamatok optimalizálására

MEGVAN BENNED A TITKOS ÖSSZETEVŐ?

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van érvényes (3324,3312) targoncavezetői jogosítványod és OKJ-s bizonyítványod
  • Rendelkezel már 1-3 év raktározási területen szerzett tapasztalattal
  • El tudod vállalni a folyamatos (3x12 óra), de kiszámítható műszakos munkarendet
  • Felelősségteljesen, precízen végzed a munkádat
  • Magas szintű matematikai és logikai készséggel rendelkezel
  • Alkalmas vagy önálló munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • Dolgoztál már élelmiszeripari vállalatnál

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD?

  • Mert egy nemzetközi csapatnak lehetsz az aktív tagja és olyan termékek gyártásában lehet részed, amelyeket a világon mindenhol ismernek és szeretnek
  • Mi elismerjük és értékeljük a tudásod
  • A betanulásodat teljes körűen támogatni fogja a csapat és vezetőd
  • Nálunk nem kell aggódnod a fizetésed miatt, tisztán, jogszerűen, etikusan alkalmazzuk munkatársainkat
  • Az alapbéreden felül bónuszt, kiemelt mértékű műszakpótlékot, cafeteria támogatást, magán orvosi ellátást biztosítunk számodra
  • Hosszú távon is számolhatsz velünk, határozatlan idejű szerződést kínálunk
  • A munkatársainknak rendszeresen szervezünk programokat: Családi Napot, Önkéntes Napokat és csapatépítőket is
  • A közlekedést Budapestről műszakbeosztásodhoz igazodó ingyenes, vállalati autóbusszal biztosítjuk, vidékről pedig bejárási támogatással segítjük a munkába jutásodat.

Egyéb információ az állásról:

  • Céges buszjáratok (Bp. Örs vezér tér, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út, Széll Kálmán tér, Gellért tér, Savoya park, Campona megállóhelyekkel)
  • Munkarend: műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti