A Scitec Nutrition sportcélú étrend-kiegészítők gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, folyamatosan fejlődő nagyvállalat. Dunakeszi gyárunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ALAPANYAG MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok minőségi ellenőrzése, eredmények SAP rendszerben történő dokumentálása, döntés a felhasználhatóságról.
  • Alapanyagok felszabadítása, indokolt esetben zárolása.
  • Mérésekhez használt műszerek és berendezések ellenőrzése, az ellenőrzések dokumentálása.
  • Vizsgálathoz használt vegyszerek fogyóeszközök ellenőrzése, vegyszernyilvántartás vezetése.
  • Mintavételezés az érvényes munkautasításoknak megfelelően.
  • Stabilitás vizsgálatok elvégzése, dokumentálása.
  • Belső és külső auditok végrehajtásában való közreműködés.
  • Módszerfejlesztésben való aktív részvétel.
  • Dokumentációs rendszer kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú vagy BsC végzettség
  • Vegyész, vegyész technikus, élelmiszeripari technikus, biológus, bio-/mérnök végzettség
  • MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • Határozott, precíz, megbízható személyiség
  • Analitikus gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • UV-VIS, NIR spektrofotometriás tapasztalat
  • Hasonló munkakörben, élelmiszeripari vagy vegyipari
  • vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Egyéb információ az állásról:

    (Vác és Újpest irányokból céges buszjáratot biztosítunk)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Munkaidő:

napi 8 óra (2 műszakos munkarend)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát küldje a „Jelentkezem” gombon keresztül a bérigény megjelölésével. A levél tárgyában a munkaköri elnevezést szükséges feltüntetni.

A jelentkezés elküldésével az érintett hozzájárul ahhoz, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatait a Scitec Kft. kezelje.
Az Adatvédelmi Tájékoztatónk weboldalunkon érhető el.