A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan  fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.

Világszerte 20 telephelyen 13.000 munkatársunk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.

Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba

ALAPANYAG KÖNYVELŐ – HATÁROZOTT IDŐRE 2020. MÁRCIUSIG

A TE FELADATAID:

  • Bejövő számlák könyvelése (alapanyag, szolgáltatás),
  • Mennyiségi és/vagy áreltérések kezelése, tisztázása,
  • Számlák alátámasztó dokumentációjának ellenőrzése,
  • Szállítói folyószámla egyeztetés,
  • Havi zárásban való aktív részvétel,
  • Ad-hoc riportok készítése, adatszolgáltatási tevékenység,
  • Kapcsolattartási kötelezettség (elsősorban társvállalati kollégákkal és szállítókkal).

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • mérlegképes könyvelő végzettséggel vagy pénzügyi-, számviteli területen szerzett egyetemi/ főiskolai diplomával rendelkezel;
  • minimum kommunikációképes az angol nyelvtudásod;
  • van legalább 3 éves tapasztalatod multinacionális környezetben (autóipari-, elektronikai termelővállalat előny);
  • magabiztosan dolgozol az SAP-ban;
  • munkavégzésed pontos és precíz;
  • energikus, proaktív személyiséged van.

AMIT AZ ÓRABÉREN FELÜL KÍNÁLUNK NEKED:

  • albérlet / utazási támogatás, ingyenes buszjárat Budapestről
  • 13. havi bér, célprémium, túlóra kifizetés, cafeteria
  • rugalmas munkaidő
  • egészségügyi szűrések, sportolási támogatás
  • széleskörű tréning palettáról választhatsz
  • változatos, kedvezményes saját étkező
  • izgalmas céges rendezvények

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!

Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál? Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-537, +36 26-567-957.