Folyamatosan fejlődő győri műanyagipari gyártó cégünk keres tapasztalattal rendelkező

Alapanyag előkészítő

munkatársat fröccsöntő üzembe

Feladatok:

  • A központi alapanyag ellátó rendszer kezelése, programozása, karbantartása, az üzem folyamatos alapanyag ellátásának biztosítása
  • Anyagszárító berendezések, anyagszállító csővezetékek, anyagfelszívó tartályok, színező adagolók, anyagtároló tárolóedénye rendszeres tisztítása, karbantartása
  • A felhasználandó és visszatárolandó granulátumok, színezők, mesterkeverékek, adalékanyagok kezelése, kijelölt helyeiken folyamatos rend fenntartása,
  • A napi tervben előírt anyagváltások anyag előkészítési (pld. több komponens összekeverése is) munkálatok elvégzése
  • A fröccsöntő gépeken lévő színező adagolók folyamatos ellenőrzése, és színezővel vagy adalékanyaggal történő feltöltése
  • A szárítókba felhelyezett anyagok dokumentálása számítógépes rendszerben

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Többéves, hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Vezetői engedély gyalogkíséretű és/vagy vezetőállásos targoncára

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő, stabil cégnél
  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

    Győri Ipari Park

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor kérjük, hogy szakmai önéletrajzát küldje el részünkre a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, a pozíció pontos megnevezésével.