Alapanyag beszerző

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése, készlettervezés.
  • Esetleges minőségügyi reklamációk koordinálása.
  • Esetleges mennyiségi eltérések és számlaproblémák kezelése.
  • “Budget” tervezésben való aktív részvétel.
  • A beszerzési folyamatok fejlesztése.
  • Elemzések, beszámolók készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves multinacionális cégnél szerzett beszerzői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős SAP felhasználói tapasztalat
  • MS Excel felhasználói ismeret (függvények)
  • Kitűnő analitikai képesség, precíz munkavégzés
  • “B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ISO13485 és GMP szabványok ismerete
  • Amit kínálunk
  • Modern munkakörnyezet
  • Csapat- és emberközpontú vezetés
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalat
  • Változatos feladatok, részvétel nemzetközi projektekben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Munkavégzés helye:

Környe