Az NKM Áramhálózati Kft.-be

ALÁLLOMÁSI VILLANYSZERELŐT

keresünk

AZ ÚJ MUNKATÁRS KIEMELT FELADATAI:

  • Nagy- és középfeszültségű alállomások üzemeltetési feladatainak ellátása.
  • Az alállomási középfeszültségű megszakítók, védelmek, gyűjtősínek karbantartása, javítása.
  • Az alállomási feszültségmentesítések és kapcsolások elvégzése.
  • Az alállomási munkák felügyelete.
  • Üzemzavar elhárítás az alállomásban.
  • Készenlét tartása és közreműködés az alállomási kivitelezési munkákban.
  • Szabványossági felülvizsgálat és érintésvédelmi mérések.

AKIT KERESÜNK:

  • Villanyszerelő végzettséggel rendelkezik,
  • önálló munkavégzésre képes,
  • szívesen dolgozik csapatban,
  • jó problémamegoldó képessége van.

ELŐNYT JELENT:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • villamosmű-kezelő vagy villamoshálózat- és alállomás-kezelői tapasztalattal rendelkezik.

AMIT MUNKÁLTATÓKÉNT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes jövedelem,
  • széleskörű juttatási csomag (cafetéria, baleset- és egészségbiztosítás, egészség- és önkéntes magánnyugdíj-pénztári támogatások),
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • külső, belső képzések,
  • felelősségteljes feladatok,
  • díjazott készenlét.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Baja

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, bérigényét és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezési határidő: 2019. január 6.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Nemzeti Közművek Csoportnak az álláshirdetést feladó tagvállalata az álláspályázatával összefüggő személyes adatait – a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból – nyilvántartsa és kezelje.
Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót a Nemzeti Közművek weboldalán.