Érdeklődsz az alállomási berendezések iránt? Szeretsz utazni és vizsgálódni? Kiválóan tudsz együttműködni másokkal? Akkor jelentkezz hozzánk most! Szombathelyi Alállomási csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Alállomási villamosmérnök (Szombathely)

Feladatok

  • Alállomási csoportvezető támogatása, munkacsoport vezetői feladatok ellátása
  • Közreműködés fejlesztések kidolgozásában
  • Új berendezések rendszerbe állításának szakmai támogatása
  • Alállomási rendszerek diagnosztikája, karbantartása, javítása, cseréje
  • Üzemzavarok elhárítása, kivizsgálása és üzem alatti mérések, ellenőrzések végzése
  • Érintésvédelmi felülvizsgálatok és laboratóriumi vizsgálatok végzése
  • Szakmai továbbképzések helyszíni koordinálása és végzése
  • Alállomási kapcsolások végzése, KIF FAM munkavégzés
  • Készenléti szolgálat ellátása

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

  • Előnyt jelent:
  • Áramszolgáltatónál szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló állomáskezelői / villamosmű-kezelői végzettség
  • Alapszintű angol nyelvtudás

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Támogatást nyújtunk a feladatok ellátásához szükséges speciális ismeretek megszerzésében.

Amit kínálunk:

  • Havi fix bérjuttatás (alapbér 15%-a)
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Modern és biztonságos munkaeszközök
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Továbbképzési támogatás

  • Ha költözni szeretnél, albérleti támogatást biztosítunk!

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Szombathely

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.