Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. alállomási csapatába keresünk új munkatársat, debreceni munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Alállomási villamosmérnök - Debrecen

Feladatok:

  • Éves és középtávú fejlesztési tervek összeállítása üzemeltetői javaslatok és azok értékelése, priorizálása
  • Beruházási javaslatok értékelési modelljének kidolgozása, alkalmazása
  • Készülékspecifikációk részletes elkészítése
  • Gyártóművi rendszerengedélyezési vizsgálatok irányítása, értékelése, rendszerengedélyezésre szakmai javaslattétel
  • Komplex üzemzavari kivizsgálás, zavaríró kiértékelés
  • Alállomási, fogyasztói és erőművi megvalósíthatósági tanulmányok, csatlakozási és kiviteli tervek részletes - áramköri szintű - ellenőrzése, bírálata, jóváhagyása
  • Csatlakozási feltételek meghatározása új bekapcsolások esetére
  • Védelem beállítás számítások elvégzése, beállítási lapok elkészítése, ezzel az élet- és érintésvédelmi előírások közvetlen betartása
  • Készülékleírások, kezelési kézikönyvek szakmai ellenőrzése
  • Üzemeltetői technológiai oktatások anyagainak elkészítése, oktatása
  • Irányítástechnikai csoporttal való kapcsolattartás, kooperáció a közös készülék adatbázisok kialakításában
  • Gyártóművi készülék átvételek, műszaki ellenőrzés

Elvárások:

  • Villamosmérnöki (erősáramú) egyetemi/főiskolai végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Windows és MS Office teljes körű használata és egyes SAP modulok használata

Előnyt jelent:

  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Alállomási szekunder rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren felül havi fix bérjuttatást (alapbér 15%-a) biztosítunk
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Meghatározott feltételek fennállása mellett albérleti támogatást nyújtunk
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használatot biztosítunk, és lehetőséget a családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Az ország egész területén céges üdülési lehetőséget biztosítunk

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951. július 1-jén hozták létre debreceni központtal, a cég 1992-ben alakult részvénytársasággá. Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Magyarország területének egyötödén, 18 728 négyzetkilométeren, közel 400 településen szolgáltat villamos energiát. Ügyfeleinek száma több, mint 760 ezer. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.