Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. Alállomási Osztályának csapatába keresünk új munkatársat győri munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Alállomási szekunder szerelő - Győr

Feladatok:

  • Alállomási szekunder berendezések üzemeltetése
  • Közreműködés alállomási primer rendszerek üzemeltetésében
  • Üzem alatti mérések, ellenőrzések végzése
  • Alállomási kapcsolások végzése
  • Alállomási KIF FAM munkavégzés
  • Későbbiekben készenléti szolgálat ellátása

Elvárások:

  • Szakmunkásképző vagy mestervizsga vagy technikus végzettség
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Irányító és döntéshozó képesség
  • Problémamegoldó és együttműködő készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Önálló állomáskezelői vagy villamosmű-kezelői tanfolyam
  • Szakszolgálati FAM (KIFSZ-2) tanfolyam
  • Alállomási helyismereti jogosultság (F4/C)

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren felül havi fix bérjuttatást (alapbér 20 %-a) biztosítunk.
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk.
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk.
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak.
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető.
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőséget kínálunk.
  • Meghatározott feltételek fennállása mellett albérleti támogatást nyújtunk.
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat, és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Modern és biztonságos munkaeszközöket, védő és munkaruhákat biztosítunk
  • Támogatjuk a társaság profiljába vágó technikusi/ felsőfokú képzéseket
  • Az ország egész területén céges üdülőben pihenhet

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.