Az NKM Áramhálózati Kft.-be

ALÁLLOMÁSI ÖNÁLLÓ SZERELŐT

keresünk

AZ ÚJ MUNKATÁRS KIEMELT FELADATAI:

  • Nagy/közép-, közép/közép-, közép/kisfeszültségű elosztóhálózati és ipari transzformátorállomások villamos technológiai szerelése a terveknek megfelelően.
  • A technológiai szerelési munkákhoz kapcsolódó egyéb feladatok és erősáramú villamosipari szerelési munkák elvégzése.
  • A technológiai szereléshez kapcsoló szükséges feltételrendszer megteremtésében való aktív részvétel (munkaterület átadás-átvétel, tűzveszélyes munkavégzés feltételeinek megteremtése stb.).
  • Alállomási területen önálló munkavégzés felügyeleti szempontból.
  • Az alállomási technológiai szereléshez kapcsolódó esetleges alvállalkozók munkájának felügyelete.
  • Építési napló vezetési és dokumentálási feladatok.
  • A munkához használt villamos kiviteli tervek készségszintű használata.

AKIT KERESÜNK:

  • Erősáramú szakmunkás végzettséggel vagy speciális szaktanfolyammal, valamint
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

IDEÁLIS JELÖLTÜNK:

  • Villamosmű-kezelő, vagy villamoshálózat- és alállomás-kezelő OKJ végzettséggel rendelkezik.
  • önálló munkavégzésre képes,
  • erős csapatszelleme és együttműködőkészsége van,
  • szereti és elhivatott a szakma iránt.

ELŐNYT JELENT:

  • Alállomási gyakorlati tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil munkahely
  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • szakmai életpálya támogatása
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, bérigényét és motivációs levelét a Jelentkezem gombra kattintva.

Jelentkezési határidő: 2019. március 3

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Nemzeti Közművek Csoportnak az álláshirdetést feladó tagvállalata az álláspályázatával összefüggő személyes adatait – a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból – nyilvántartsa és kezelje.
Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót a Nemzeti Közművek weboldalán.