Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az ELMŰ-ÉMÁSZ Energiakereskedő Kft. Kiemelt és Nagyvállalati Értékesítési Osztályának Akvizíciós csoportja munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Akvizíciós területi képviselő

Hivatkozási szám: 2018/1880

Feladatok:

  • AVillamos energia és földgáz ajánlatok kidolgozása akvizíciós körbe eső ügyfelek részére
  • Villamos energia és földgáz értékesítési szerződések kötése
  • Műszaki szolgáltatások, energiahatékonyságot növelő beruházások értékesítése
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
  • Fogyasztói megkeresések, reklamációk kezelése
  • Értékesítési projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú (gazdasági vagy műszaki) végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési gyakorlat
  • Legalább 1 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet

Előnyt jelent:

  • Villamos energia vagy földgáz iparban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Kötetlen munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Egyéb infó:

  • Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország területén, elsősorban Fejér és Veszprém megyékben, home office munkavégzéssel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon a "Jelentkezem" gombra kattintva!.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Akvizíciós területi képviselő
  • Rövid pozíció név: Területi képviselő munkatárs
  • Hirdető cég: Budapesti Elektromos Művek (ELMŰ)
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: AVillamos energia és földgáz ajánlatok kidolgozása akvizíciós körbe eső ügyfelek részére Villamos energia és földgáz értékesítési szerződések kötése Műszaki szolgáltatások, energiahatékonyságot növelő beruházások értékesítése Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel Fogyasztói megkeresések, reklamációk kezelése Értékesítési projektekben való részvétel
  • Elvárások: Legalább középfokú (gazdasági vagy műszaki) végzettség B kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési gyakorlat Legalább 1 év értékesítési területen szerzett tapasztalat MS Office felhasználói szintű ismerete Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség Ügyfélorientált szemlélet
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Távmunka/otthoni munka
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: Budapesti Elektromos Művek (ELMŰ)>