Az E2 Hungary Zrt. vezető szerepet tölt be a magyar és a közép-európai földgázpiacon, több mint 4000 üzleti partnerrel rendelkezik a régióban. Üzleti partnerei számára változatos termékportfóliót és személyre szabott üzleti szolgáltatásokat nyújt.

145 jól képzett, magyarországi és nemzetközi üzleti energiapiacon tapasztalatot szerzett munkavállalója nagyra értékeli a cég nyújtotta juttatások mellett a családias légkört, a fiatal és összetartó csapatot, a kölcsönös tiszteleten alapuló szervezeti kultúrát. Örömmel veszi a tartalmas céges programokat, a születésnapi meglepetést, a gyümölcsnapot, a nyugodt munkakörnyezetet, a rugalmas munkaidőt, mely garantálja számukra a munka és a magánélet megfelelő egyensúlyát.

akvizíciós területi értékesítő – Veszprém, Fejér, Baranya megye

Milyen feladatok tartoznának munkakörödbe?

  • a kijelölt földrajzi területen lévő új, potenciális ügyfelek felkutatása, folyamatos ügyfélkör bővítés meghatározott túraterv alapján
  • vállalat által meghatározott és elvárt területi célok teljesítése, területfejlesztés, akvizíció
  • gáz és áram termékek értékesítése, szerződéses feltételek tárgyalása, ajánlatok készítése, tárgyalások lebonyolítása, értékesítés
  • a termékhez és a szerződéshez kapcsolódó kalkulációk elvégzése
  • szerződéskötés, ügyféladatbázis folyamatos frissítése, az ügyféllátogatásokból származó információk rögzítése a vállalati értékesítés támogatási rendszerben
  • a kitűzött értékesítési tervszámok folyamatos követése, riportkészítés
  • piaci információk folyamatos gyűjtése és rendszerezése a megfelelő csatornák felé, a versenytársak régiós aktivitásának nyomon követése
  • a munkakörhöz tartozó egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energiaszektorral és egyedi tudásra tehetsz szert
  • felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • versenyképes fizetési csomagot, 13. havi bért, magas összegű cafetériát
  • munkavégzéshez szükséges magas színvonalú eszközöket,
  • rugalmas munkaidőt home-office lehetőséggel
  • szakmai tréningeken való részvételt
  • egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz

Nálunk a helyed, ha…

  • 2-4 év B2B területen szerzett értékesítő tapasztalattal
  • legalább középfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel rendelkezel
  • az MS Office programokat és a nagyobb adatbázisokat is magabiztosan kezeled
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készséged van
  • ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmód jellemez

Előnyt jelent, ha…

  • iparági tapasztalattal rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Veszprém megye

CSATLAKOZNÁL AZ E2 CSAPATÁHOZ?

Úgy érzed Téged keresünk? Ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva. Várjuk jelentkezésedet!