UPC Magyarország Kft.

Akvizíciós támogató szenior szakértő

Ebben a pozícióban Vállalati Szolgáltatások Üzletág SME ügyfélkörében az ügyfél akviráláshoz kapcsolódó támogató feladatok ellátása lesz a feladatod

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • szakirányú felsőfokú végzettsége van,
  • legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik,
  • analitikus szemlélet jellemzi. Elemzések, riportok készítésében szerzett tapasztalattal rendelkezik – képes az adatokból következtetéseket levonni, és cselekvési tervvé formálni.
  • projekt menedzsment gyakorlattal rendelkezik, gondolkodásmódja piac-, és ügyfélorientált,
  • magas szintű a koordinációs és a problémamegoldó készsége,
  • eredményorientált,
  • kiváló számítógépes ismeretek birtokában van (MS Office)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik,
  • proaktív, energikus személyiség, magas szintű kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkezik,
  • szeret és tud csapatban dolgozni, ugyanakkor képes az önálló munkavégzésre is,
  • jól tűri a stresszt, képes a szoros határidők betartatására, mindemellett precíz munkavégzés jellemzi,

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • SME ügyfélkörben az ügyfélszerzésre irányuló operatív szegmensmenedzseri feladatok ellátását – aktivitási tervek kialakítását, projektek meghatározását és megvalósítását,
  • Ügyfél akvizíciós listák kiadásának projektmenedzsmentjét (SOHO, SME) – mind a SOHO, mind az SME akvizíciós címlisták kiadásához kapcsolódó feladatok koordinációját Core és NB területekre vonatkozóan egyaránt.
  • Felelős lesz a határidők betartásáért, és a kiadásra kerülő adatbázisok minőségéért, azok érékeléséért.
  • Az SME ügyfélszerzéshez kapcsolódó dokumentumok kialakítását, karbantartását – szerződések, ajánlati templatek, Sales támogató anyagok.

Amit mi nyújtunk

  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel s inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • a magas teljesítményt kiemelten elismerő éves bónuszt adunk,
  • vonzó, személyre szabható és széleskörű választékot tartalmazó juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket,
  • ingyenesen vehetsz részt online angol nyelvtanfolyamainkon, s lehetőséget adunk szakmai továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvételre,
  • élet,- és balesetbiztosítás jár minden munkavállalónk számára,
  • olyan modern, színes és tágas irodában dolgozhatsz, amely díjat nyert az Év irodája pályázaton,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest