Akvizíciós Manager

270 000 Ft

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

 Profession.hu Magyarország piacvezető állásportálja és egyben legerősebb online üzleti szolgáltatása. Ennek köszönhető, hogy a nemzetközileg is elismert termékportfoliónkat folyamatosan tovább erősíthetjük. A termékmenedzsment csapat feladata a meglévő termékek finomhangolása, szélesebb ügyfélkörhöz való eljuttatása, valamint új toborzást támogató termékek és szolgáltatások fejlesztése. A további fejlődéshez keressük munkatársunkat.

Csapatunkba keressük talpraesett munkatársunkat az alábbi munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Saját ügyfélportfóliód felépítése, új ügyfelek akvirálása
  • A Profession. hu teljes termékpalettájának értékesítése telefonon, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Az ügyfélkör tudatos megismerése, feltérképezése, piacszegmentálás, kapcsolatfelvétel
  • Hirdetői tevékenységek nyomon követése, vásárlói szokások figyelése
  • Ügyféligények és panaszok telefonon és emailen történő kezelése
  • Szerződések/ ajánlatok elkészítése, szükség esetén frissítése
  • Kampányokban, akciókban való aktív részvétel

Amire számíthatsz, ha minket választasz:

  • Piacvezető, sikeres márkánál dolgozhatsz
  • Önálló, felelősségteljes pozíció
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Széleskörű kapcsolatrendszer szerzési lehetőség
  • Szakmai képzések, trainingek
  • Önszerveződő közös reggelik, belső szakmai meetupok, bulik, offsite stratégiai tervezések, csocsó, szülinapi-, évfordulós- és vásárfiás édességekkel megrakott asztal
  • Innovatív, professzionális közeg

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel értékesítésben, kifejezetten új ügyfélszerzésben
  • Határozott és magabiztos kiállással bírsz
  • Könnyen tudsz kapcsolatot teremteni másokkal
  • Sikeresen tudsz meggyőzni embereket és ezt szívesen használod is
  • Feladataidat önállóan is a legjobb minőségben és a legnagyobb lelkesedéssel látod el
  • Szívesen találsz ki és valósítasz meg új megoldásokat
  • Ha jól beszélsz angolul

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

270.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.