Aktuárius

Állás részletei

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 8. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Partnerünk a magyar biztosítási piac dinamikusan fejlődő szereplője, ami szintén elmondható termékfejlesztési csapatukról is, emiatt keressük új kollégájukat, az alábbi pozícióra:

Aktuárius

Amiért érdemes jelentkezned

  • Hibrid munkavégzés: általában heti 1 nap az irodából, többi napon home office
  • Éves bónusz, az éves bruttó bér 15%-a után
  • Csoportos egészségbiztosítás + Csoportos baleset-, életbiztosítás
  • Home office költség térítés

Elvárások:

  • Szakirányú egyetemi végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat,
  • Modellező szoftver ismerete, Prophet ismeret előny,
  • IFRS17 standarddel tisztában vagy,
  • Angol nyelvtudás magabiztos használata,
  • Tapasztalat munkatársak mentorálásában, szakmai támogatásában.

Munkavégzés helye: Budapest, 8. kerület
Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

Feladatok:

  • A társaság élet és nem-életbiztosítási termékeinek modellezése, a modellek validációja,
  • Cash-flow alapú előrejelzések,
  • Üzleti tervezéshez szükséges aktuáriusi számítások elvégzése, ellenőrzése,
  • Részvétel a Szolvencia II és az IFRS17 követelményeire való megfelelés aktuáriusi támogatásában,
  • 5 fős modellező aktuárius csapat szakmai támogatása, munkaszervezése, koordinálása.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző