Reynolds Kft.
  • Cégünk elsősorban ipari és technológiai területen hűtési- és klímatechnikai berendezések értékesítésével, illetve szervizével foglalkozik. Irodánk Pécelen, az M0 autóúttól 2 percre található.

  • Csatlakozz hozzánk

    Ajánlatkészítő

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Ha szeretnél egy fiatalos, dinamikus cégnél, jó hangulatban és összetartó csapatban dolgozni, keress meg minket. Jelenleg kereskedelmi osztályunk bővítése kapcsán keresünk ajánlatkészítési feladatkörbe tapasztalattal rendelkező, megbízható munkatársat. Méretezendő berendezéseink: - Folyadékhűtő - Precíziós klímaszekrény - Rack-sori hűtőberendezés - Fan-coil - Termoventilátor - Hűtési rendszer Ha ismerős a feladatkör, és a fenti termékek sem idegenek számodra, akkor jelentkezz bátran! Rugalmasan kezeljük a munkaidőt, és a lefedni kívánt területet is. Arra törekszünk, hogy a legjobb tudásod szerint kamatoztathasd nálunk szakmai tudásod.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Műszaki előkészítő
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    2119 Pécel, Határ utca 3.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzod!