Alfa Laval Kft.
  • Az Alfa Laval a hőcseréhez, szeparációhoz és áramlástechnikához kapcsolódó speciális termékek és mérnöki megoldások vezető gyártója és szállítója.

    Berendezéseink, rendszereink és szolgáltatásaink tervezésekor célunk, hogy segítsük Ügyfeleinket folyamataik teljesítményének optimalizálásában. Megoldásaink lehetővé teszik a termékek hevítését, hűtését, szeparálását és szállítását – például az élelmiszeriparban, italgyártásban, vegy- és petrolkémiai iparban, gyógyszeriparban, vagy a keményítő-, cukor és etanol gyártásban.

    Az Alfa Lavalnak 17 000 alkalmazottja van, és vállalatunk világszerte, közel 100 országban működik szorosan együtt az Ügyfelekkel, hogy élvonalban tudjanak maradni a globális piaci környezetben. Szilárd alapunkat közös céljaink és értékeink jelentik. Vevőközpontúak vagyunk. Merünk másképp gondolkodni. Nyitottak, informálisak és rugalmasak vagyunk. Megbízható és költséghatékony megoldásokat hozunk létre.

  • Ajánlatkészítő / belső értékesítő mérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      Mérnöki innováció révén hozzájárulunk a fenntarthatóbb jövőhöz és jobb mindennapi feltételeket teremtünk az emberek számára. Szeretjük, amit csinálunk, és jók vagyunk benne. De most még jobbak akarunk lenni!

      Új kollégát keresünk, akinek feladata lenne megoldásaink megtervezése, árajánlatok készítése és az értékesítés támogatása helyi és nemzetközi ügyfelek számára. A munka során támogatni kell az ügyfeleket műszaki és kereskedelmi kérdésekben és árajánlatokkal kapcsolatban.

      Fő feladatok:

      • árajánlatok készítése az Alfa Laval budapesti irodájából
      • ajánlatok regisztrálása a vállalat CRM rendszerében
      • a kiadott ajánlatok nyomonkövetése
      • aktív kommunikáció és együttműködés a külső értékesítési kollégákkal az üzlet fejlesztése érdekében
      • ügyfelek támogatása
      • kapcsolattartás a központi szervezettel annak érdekében, hogy naprakész információkkal rendelkezzen az új termékekről és szolgáltatásokról

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Egyetemi vagy főiskolai végzettség, vagy végzős hallgató
      • Kezdeményező, aki szorgalmas és szeret tanulni, fejlődni
      • Csapatban és önállóan is tud hatékonyan dolgozni
      • Jó kommunikációs és tárgyalási képességgel rendelkezik
      • Egyszerre többféle feladatra is tud koncentrálni és betartja a határidőket
      • MS Office ismeretek
      • Magyar anyanyelv és jó angol nyelvtudás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Az energiaiparban vagy más kapcsolódó iparágban szerzett tapasztalatok előnyt jelentenek.

    Amit kínálunk:

      • Kihívásokkal teli pozíciót kínálunk egy nyitott és barátságos környezetben, ahol segítünk egymásnak a fejlődésben és értékteremtésben.
      • Fejlődési, tanulási lehetőség.
      • Törődünk a munkavállalóinkkal, jó munka- és magánélet egyensúlyt, valamint kiváló munkakörnyezetet biztosítunk.
      • Egy nemzetközi csapat tagjaként, a pozíció az Alfa Laval Central Europe Inside Sales Manager-nek riportol.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül mindegyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Magyar - Anyanyelvi szint

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Alíz utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Amenyiben jelentkezni szeretne a pozícióra, kérjük, csatolja ANGOL nyelvű önéletrajzát.