Partnercégünk ipari létesítmények energetikai kivitelezési projektjeire keresünk Ajánlatadó Projektmérnök kollégát beruházási területre.

Ajánlatadó mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • A projektre vonatkozó előírások, követelmények, szerződéses követelmények megismerése
  • Ajánlati kalkuláció elkészítése a beérkezett ajánlatok alapján
  • Alvállalkozói és szállítási szerződések előkészítése
  • Műszaki egyeztetés alvállalkozókkal és beszállítókkal, hatóságokkal és közreműködőkkel
  • Részvétel és közreműködés az ajánlatokkal és a projekt megvalósításával kapcsolatos tárgyalásokon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 2 - 5 éves tapasztalat középfeszültségű, illetve kisfeszültségű villamos rendszerek kivitelezésében, beruházások előkészítésében
  • ISO 9001, ISO 14000 szabványok ismerete
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
ELŐNY:
  • Angol és/vagy német nyelv közép szintű ismerete
  • Ipari energiaellátó rendszerek és elemeik ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Nyelvi képzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiemelkedő bérezés
  • Felelősségteljes munkakör
Munkavégzés helye: Budapest XIII.kerület

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest