A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

Agronómiai üzletkötő-szaktanácsadó

munkatársat Hódmezővásárhely és környékére.

Leendő kollégánk feladatai:

  • a cégünk által forgalmazott termékek értékesítése
  • tanácsadási tevékenység meglévő partnereink számára
  • szaktanácsadási partnerkapcsolat kiépítése
  • a piaci pozíció hatékony és eredményes növelése
  • terménykereskedelem (felvásárlás)
  • finanszírozási szerződések megkötése és nyomon követése

Számunkra az ideális jelölt:

  • befejezett felsőfokú agronómiai végzettséggel rendelkezik
  • hasonló munkakörben minimum 3 éves szakmai tapasztalatra tett már szert
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal
  • jól kommunikál és hatékonyan tud együttműködni leendő kollégáival és partnereivel
  • erős kereskedelmi attitűddel rendelkezik és elkötelezett
  • megbízhatóság, pontosság és következetesség jellemzi
  • mobilis, mivel ez nem „irodában ülős munka"

Előnyt jelent:

  • növényorvosi vagy növényvédelmi szakmérnöki végzettség
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely és környéke

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő extra jövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • céges autó, mobiltelefon, laptop, tablet
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Hódmezővásárhely