EXATA GROUP, A.S.

EXATA GROUP Zrt. 27.200 hektáron gazdálkodó mezőgazdasági vállalkozás. Fő tevékenysége nagyüzemi növénytermesztés, állattenyéstés, gépi szolgáltatások nyújtása. Alappillérünk a folyamatos fejlődés, új munkatársainkra hosszútávon számítunk, biztosítva nekik a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Agronómus/Agrármérnök

Főbb feladatok, munkák:

Kérem figyelmesen olvassa el a következő pontokat, mielőtt a részletekbe merülne:

1. Nem a munkábajárást értékeljük, hanem az eredményeket.

2. Felelősségvállalás elengedhetetlen. Az eredményeken szívesen osztozunk.

3. Olyanok szeretnénk lenni a mezőgzdaságban, mint a Forma 1.....keressük bele a legmegfelelőbb pilótákat.

4. Megyünk és megyünk előre, nálunk nincs lehetetlen....csak tudni kell élni a lehetőséggel.

5. Nem elég, hogy valaki jó szakember, csapatjátékkal tudjuk megvalósítani céjainkat.

Új munkatársakat keresünk egyes Szlovákia-r régióinkba.

Feladatok (képzési időszak):

- megismerni a növénytermesztési ágazat stratégiáját,

- megismerni a társaság felépítését, működést,

- szakmai alapok elsajátítása a képzési terv alapján,

- gyakorlati tapasztalatok megszerzése,

- a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- befejezett felsőfokú agronómiai végzettség,

- szlovák vagy cseh nyelvtudás - ALAPFELTÉTEL!

- felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),

- "B" kategóriás jogosítvány,

- jó kommunikációs készség,

- megbízhatóság, pontosság, következetesség,

- mobilitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- növényvédelmi, növényorvosi végzettség,

- preciziós gazdálkodás továbbképzés,

- mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

- stabil háttér,
- versenyképes havi fizetés,

- munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
- kinevezés után: céges autó, mobiltelefon,

- szakemberek segítségével betanítás, támogatás,

- stabil cégcsoportnál szakmai fejlődési lehetőség és hosszútávú karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Cseh (Alapfok/társalgási szint)
  • Szlovák (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, mobiltelefon, egészségpénztár, céges üdülés, üdültetés, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

Szlovákia

Fényképes szakmai önéletrajz

Bérigény megadása

Mely régióban szeretne dolgozni (jelentkezésnél szíveskedjen megadni):

- Dunajská Streda (Dunaszerdahely)

- Lučenec (Losonc és környéke)

- Košice (Kassa és környéke)

- Nové Zámky (Érsekújvár és környéke)