A Körös-Maros Biofarm Kft.

keres kutatási tapasztalattal  rendelkező

Agrármérnököt

Feladatok:

  • a cég mezőgazdasági kutatás-fejlesztési programjainak tervezése, irányítása és végrehajtása, termelési rendszerekhez történő illesztése
  • új projektek generálása
  • kíséreti állományokkal és készletekkel kapcsolatos nyilvántartások naprakész vezetése, mintavételek lebonyolítása, laboreredmények kiértékelése
  • szakmai jelentések, kutatási dokumentációk készítése, publikálás

Elvárások:

  • egyetemi szintű (MSC) természettudományos végzettség. (agrármérnök, növényorvos, állattenyésztő, biológus)
  • többéves tapasztalat mezőgazdasági és/vagy élelmiszeripari jellegű kutatás-fejlesztési projektekben
  • a kutatási munka sajátosságainak megfelelő rugalmas munkaidő és munkarend vállalása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
  • egészségügyi alkalmasság
  • angol nyelvismeret

Előny:

  • többéves gyakorlat mezőgazdasági nagyüzemben (preferáltan tehenészet, szántóföldi kultúrák, kalászosok)
  • ökológiai gazdálkodási ismeretek
  • tudományos publikációk
  • kapcsolatrendszer kutatóintézetekkel

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, változatos kutatási munka
  • kapcsolatépítés kutatókkal, kutatóintézetekkel
  • korrekt jövedelemi csomag

Munkaidő:

  • Heti 40 óra rugalmas munkaidőben

Fizetés:

  • Megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Kutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Gyula

Jelentkezési határidő:

2019. 08. 20.

Jelentkezését, végzettségeit igazoló dokumentumait és szakmai önéletrajzát HR vezetőnk, Domokosné Galambos Ildikó részére kérjük eljuttatni 2019 augusztus 20-ig.