Élelmiszerlánc-biztonsági Centrum Nonprofit Kft. (ÉLELMISZERLÁNC-BIZTONSÁGI CENTRUM NONPROFIT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG)

Állami tulajdonú nonprofit cég keres a Székkutasi Növényfajta-kísérleti Állomására szántóföldi növények kisparcellás fajtakísérletét végző, állomási mérnök munkatársat.

Agrármérnök

Feladatok:

    • agrotechnikai feladatok megtervezése és felügyelete,
    • a vetés és kísérlet beállítás tervezése, koordinálása
    • fajtakísérletek ápolásának, valamint a szükséges szedések, mérések elvégzésének irányítása,
    • a kísérletekkel kapcsolatos jelzőkarók, minta címkék és egyéb megkülönböztetések elkészítése,
    • a betakarítási munkákban (parcellakombájnos termésmérés), annak előkészítésében, a termények feldolgozásában és a minta anyagok elkészítésében történő közreműködés,
    • a kísérleteket a növényállomány fenológiájának megfelelően szemlézni és a megfigyelőíveket kitölteni,
    • kísérleti adatok rögzítése és továbbítása,
    • a kísérleti munkálatok területen való végzését köteles felügyelni, annak szakszerűségét betartatni,
    • az állomáson (műhely, tárolószín, raktárak, udvar, telephelyi utak, kísérleti parcellák) köteles gondoskodni az üzemi rend kialakításáról és megtartásáról,
    • esetenként a Székkutasi Állomáson kívül is köteles munkát ellátni az állomáshoz tartozó telephelyeken.

Elvárások:

    • felsőfokú agronómiai végzettség,
    • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint),
    • „B” kategóriás jogosítvány
    • jó szervezőkészség,
    • megbízhatóság, pontosság, következetesség

Előny:

    • növénytermesztési, növényvédelmi végzettség
    • hasonló pozícióban szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

    • megbízható, stabil, családias légkörű munkahely,
    • teljes munkaidős bejelentés,
    • egész éven át tartó állandó munka,
    • béren kívüli juttatás,
    • munkába járás költségtérítése

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Növényorvos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6821 Székkutas

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Fényképes szakmai önéletrajz

Végzettségeket igazoló iratok másolata (csak interjúra)