IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Agilis transzformációt támogató gyakornok

Mi lenne a Te feladatod?

Ha szeretnél betekintést nyerni egy vállalati szintű átalakulásba, és tapasztalatot szerezni multinacionális környezetben, gyere és csatlakozz csapatunkhoz, ahol egy agilis transzformáció munkájában tudsz részt venni.

Faladatok:

  • Meetingek  szervezése, helyszínek foglalása rendezvényekre
  • Jegyzőkönyvek vezetése
  • projekt feladatok követése, státuszok gyűjtése
  • Kommunikáció projekttagokkal, más szervezeti egységekkel
  • dokumentációk, előadás anyagok készítése, kezelése
  • Egyéb ad-hoc feladatok

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Aktív hallgatói jogviszony még legalább fél évig (25 év alatt passzív is)
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret (+német előny)
  • Minimum 20 óra heti munkavégzés
  • Office alkalmazások magabiztos használata
  • Jó szervező- és kommunikációs készség

Előny:

  • német, angol nyelvtudás

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.