A ShiwaForce.com Zrt.

AGILIS SZOFTVERTESZTELŐ

(kód: SF1902/QA)
munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, 100 fős, startup szellemiségű vállalat.

A pozíció leírása

    Ha már teszteltél vállalati szoftvereket és szeretnél még ezen a téren kibontakozni; ha olyan céget keresel, ahol elismerik a munkádat és lehetőséget kapsz új területek megismerésére, ha szeretnél egy innovatív csapatban, fiatalos légkörben dolgozni, ha motivál, hogy számít a véleményed, köztünk a helyed!
    Hiszünk abban, hogy az a legjobb tesztelő, aki a minőség javítására törekedve folyamatosan az ügyfélelégedettséget tartja szem előtt.

Feladataid:

  • jelenleg futó és induló webes projektek tesztelési folyamatában való aktív részvétel
  • webes alkalmazások funkcionális tesztelése
  • a felmerülő hibák dokumentálása és nyomon követése, valamint a követelmények alapján tesztelési tervek készítése, azok végrehajtása és az eredmények jegyzőkönyvezése
  • automata tesztek írása és karbantartása
  • a munkatársaknak lehetősége nyílik részt venni a tesztelési és fejlesztési folyamatok továbbfejlesztésében

Elvárások:

  • manuális tesztelés területén szerzett tapasztalat
  • precizitás, pontosság, rendszerszemlélet, analitikus és logikus gondolkodásmód
  • önálló, lendületes munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

  • tesztautomatizálás területén szerzett tapasztalat
  • SCRUM módszertan ismerete
  • webes arculattervezésben való jártasság
  • SQL nyelv alapszintű ismerete
  • szoftverfejlesztési eszközök, valamint tesztautomatizálási scriptnyelvek ismerete, Selenium, Apache JMeter
  • középfokú angol nyelvtudás írásban

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet, korszerű laptopok, mobiltelefon
  • 100%-ban bejelentetett, versenyképes jövedelem és prémium
  • kiválóan megközelíthető iroda (a Déli pályaudvar metróállomásnál)
  • fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
  • továbbképzési lehetőség, havonta több belső tanfolyam
  • 1000 kötetes belső technológiai könyvtár, szakmai folyóiratok
  • felkészült fejlesztőink rendszeres szakmai oktatást adnak egymásnak
  • nemzetközi és hazai projektek
  • erős, megkérdőjelezhetetlen referencia
  • agilis módszertanok használata
  • inspiráló szakmai légkör
  • sikereink megünneplése
  • saját foci és kosárlabda csapat, ’All you can move’ bérlet lehetőség
  • cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • korlátlan kávé-, tea- és mézfogyasztás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezésed a "jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni.

A ShiwaForce.com Zrt.-ről
A ShiwaForce.com saját fejlesztésű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis vállalat, melynek középpontjában a megrendelőink számára értéket előállító, kiváló minőségű munka végzésére törekvő munkatársak állnak.
Önszerveződő, agilis fejlesztői csapatokban dolgozunk, folyamatosan tanulunk és folyamatosan szállítunk. Gyakran egyeztetünk egymással, mivel a környezetünk gyakori változásaira gyorsan kell reagálnunk.
A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív online megoldások piacának egyik leggyorsabban növekvő, 100 fős startup szellemiségű vállalata. A Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeinket: a régió második legjobban növekedő Rising Star vállalkozásaként. Online és mobil szolgáltatásokat alakítunk át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a digitális kor elvárásainak megfelelően. Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP Bank, a Magyar Telekom, a Magyar Posta, az Erste Bank, az MKB Bank, a K&H Bank, a Union Vienna Insurance Group, a Signal Biztosító, az ENKSZ, a DMRV és a Concorde Alapkezelő. Saját fejlesztésű termékünk nyert a londoni Bloomberg Grow Forumán, és a nemzetközi Innotribe versenyen a világ 15 legizgalmasabb üzleti innovációja közé választották. Vezető termékünk a Shiwa tartalomkezelő rendszer több mint egy évtizede segít ügyfeleinknek online potenciáljuk növelésében.