A vállalati lean-agilis folyamatoknak kiemelt szerepet kívánunk adni, ezért a minél hatékonyabb módszertani támogatáshoz új csapatot állítunk fel. Ha az E.ON agilis vállalati transzformációjának core teamjében szeretnél velünk dolgozni, várjuk pályázatodat.

Agilis képességfejlesztő

    Küldetése a fejlesztők fejlesztése a vállalatcsoport stratégia törekvéseit elősegítő Agilis képzési programok révén.

Amiért felel:

  • a kiemelt fejlesztések kulcsszereplőinek, a vezetők és a vállalat szakértői csapatának testreszabott módszertani képességfejlesztése
  • az Agilis csoportos módszertani oktatások rendszerének kidolgozása, szervezése, folyamatos fejlesztése
  • a módszertanok és eszközök üzleti területekhez, problémákhoz adaptálása
  • elősegíti a vállalatcsoport ügyfélközpontúsági, problémamegoldási, felhatalmazási, fejlesztési elveinek egységes beépítését; a közreműködők képességfejlődését és szemléletétformálását
  • meggyőzően hirdeti és demonstrálja az Agilis működési elveket; bevonja az üzleti területeket ezek alkalmazásába
  • folyamatosan és aktívan keresi a legjobb Agilis működési, módszertani tapasztalatokat, és beépíti azokat az Agilis képességfejlesztési stratégiába
  • felügyeli és katalizálja az agilis oktatói közösség működését és alakulását

A sikerhez a következő szakmai háttérre van szükséged:

    Agilis módszertan terén:

  • Nemzetközileg elismert releváns agilis képesítés
  • 3 év Agilis projektben közreműködés
  • Gyakorlattal alátámasztott stabil ismerete az Agilis módszertanoknak /üzleti és a nagy szervezetekre alkalmazott skálázott agilitás (pl. SAFe, Less)
  • Stratégiai témák facilitálásában szerzett tapasztalat
  • Stratégiai szemléletmód
  • Kiemelkedő kommunikációs és együttműködési készség
  • Felsőfokú végzettség

  • Tréneri feladatokhoz:

  • Sokrétű oktatási portfólió kialakítása, módszertani fejlesztés
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tréneri tapasztalat
  • Vezetők, szakértő/tanácsadó csoportok fejlesztése
  • Értő hallgató és magabiztos prezentáló képességek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiváló lehetőség szakmai fejlődésre és vezetésre
  • A vállalati szférában is kiemelkedőnek számító lehetőség az agilis módszertannal való működésben
  • Széleskörű kapcsolati háló
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Magas színvonalú orvosi szolgáltatások biztosító partnerünkön keresztül
  • Inspiráló környezet
  • Home office keret

    Jelentkezési határidő: 2019. március 3.

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Hungária Zrt. Magyarország egyik vezető energiaszolgáltatója, s évek óta a tíz legnagyobb árbevételű hazai cég egyikeként tartják számon. Az E.ON Hungária Zrt. áramszolgáltató társaságai a Dunántúlon és a Tiszántúlon szolgáltatnak villamos energiát, gázszolgáltatói a Dunántúlon működnek. Az E.ON Hungária Zrt. a továbbiakban társaságai tevékenységének további összehangolását, a minőségi szolgáltatás feltételeinek megteremtését tekinti fő feladatának.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tréner, Coach
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.