GENERALI BIZTOSÍTÓ ZRT.
Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.
SZÜKSÉG VAN RÁNK!
NEKÜNK PEDIG RÁD!

Agent Channel Marketing Expert

Kit keresünk?

  • kommunikációs és/vagy marketing szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség;
  • középfokú angolnyelv-tudás;
  • min. 3 év releváns szakmai tapasztalat;
  • erős digitális szemlélet és online  marketing kompetenciák;
  • kreatív és innovatív hozzáállás;
  • kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • önálló, határidőre történő munkavégzés;
  • kiváló problémamegoldó képesség.

Feladataid lesznek:

  • Az új munkatársunk feladata az értékesítési hálózat Employer Branding stratégiájának továbbfejlesztése, recruitment és online marketing képességeink és rendszereink menedzselése, és a belső kommunikáció támogatása.
  • az értékesítési csatorna teljes online marketing támogatása;
  • employer branding stratégia továbbfejlesztése, akcióterv megvalósítása
  • recruitment marketing képességek és rendszerek fejlesztése
  • online toborzási kampányok marketing oldalú menedzselése
  • integrált belső kommunikációs kampányok támogatása
  • online és offline tartalomgyártás;
  • social media menedzsment
  • értékesítést támogató folyamatok belső kommunikációs és marketing oldalú fejlesztése, szervezése;
  • meglévő hálózati marketing eszközök működtetése és fejlesztése
  • belső akciók kidolgozása, hirdetési anyagok készítése
  • szoros együttműködés társszervezetekkel és a belső értékesítési hálózattal
  • kreatív ügynökségek munkájának koordinálása
  • szakmai projektek vezetése

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • weboldal szerkesztési ismeretek;
  • grafikai programok ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1066 Budapest Teréz körút 42-44.

Ami a pályázathoz szükséges:

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.