A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Adózási munkatárs

Főbb feladatok

  • Adóbevallások, önellenőrzések elkészítése
  • Adózással kapcsolatos könyvelési feladatok elvégzése
  • Külföldi, belföldi szállítói számlák ellenőrzése, könyvelése
  • A feladatkörbe tartozó főkönyvi számlák tételeinek, egyenlegének egyeztetése és leltárkészítés
  • Szerződések véleményezése
  • Transzferár dokumentációk elkészítésében való aktív részvétel
  • A számviteli és társosztályok támogatása az új üzleti folyamatok bevezetése során
  • Kapcsolattartás Adóhatósággal, Önkormányzatokkal

Munkakör betöltésének feltételei

  • Adótanácsadói képesítés vagy felsőfokú gazdasági diploma
  • 0-1 év adózás területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Felelősségvállalás, csapatszellem
  • Precíz hatékony munkavégzés, szakmai igényesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Angol nyelv közép szintű ismerete
  • Excel magasabb szintű ismerete
  • SAP rendszer ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.