A Nemzeti Közművek földgázszolgáltatója látja el az ország mintegy 3,4 millió lakossági ügyfelét, továbbá több ezer vállalkozás is bennünket választott üzleti céljai eléréséhez.

Ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása érdekében

a Számviteli Osztályra

ADÓZÁSI MUNKATÁRSAT

keresünk.

FELADATAI LESZNEK

    Részvétel az Nemzeti Közművek társaságcsoport adózási feladatainak ellátásában, elemzések, állásfoglalások készítésében.

    EZEN BELÜL
  • Adóbevallásokat és azok analitikus dokumentációját készíti el.
  • Adózási és számviteli elszámolási folyamatok kialakításának szakmai támogatását végzi.
  • Pénzügyi kalkulációkat készít, önköltségszámításokat elemez.
  • Szerződéseket véleményez.

AKIT KERESÜNK

  • Felsőfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi, számviteli) végzettséggel rendelkezik.
  • Adótanácsadói végzettséggel rendelkezik.
  • Számviteli, pénzügyi és adózási ismeretekkel bír, és ezeken a területeken gyakorlattal rendelkezik.

ELŐNYT JELENT

  • Gyors és terhelhető,
  • határidőkben pontos,
  • hosszú távon önállóan, és csapatban is jól tud dolgozni.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem,
  • széleskörű juttatási csomag (cafetéria, baleset- és egészségbiztosítás, egészség és önkéntes magánnyugdíj pénztári támogatások),
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • külső, belső képzések,
  • rugalmas munkaidő,
  • felelősségteljes feladatok.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1081 II. János Pál pápa tér 20.

A pályázatokat – amelyek fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettségeket igazoló dokumentumokat tartalmazzák. – 2018. augusztus 17-ig fogadjuk.

A pályázat beadásához kattintson a Jelentkezem gombra!