A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzleti megoldások és szolgáltatások területén végzik. A KÉSZ Csoport Business Service Centere a vállalatcsoport tagvállalatainak nyújt számviteli, pénzügyi, informatikai, kommunikációs és humán szolgáltatásokat.

ADÓTANÁCSADÓ

Munkádért cserébe:

  • Stabil pénzügyi háttér
  • Piacképes jövedelem
  • Vonzó juttatások
  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő szakmai feladatok

Miben számítunk rád?

  • Részvétel az adózási folyamatokban
  • Adóhatósági ellenőrzéseken történő közreműködés
  • Könyvelési és üzleti folyamatok adózási szempontú támogatása, belső tanácsadás

Rád építünk, ha...

  • Jogi vagy közgazdasági diploma
  • Szakirányú szakmai tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Alaposság, megbízhatóság, kitartás
  • Ügyfélközpontúság
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • Képesség rövid határidők tartására

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Adótanácsadó/adószakértő képesítés
  • Több éves adózási területen szerzett tapasztalat
  • Építőipari tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol vagy német nyelv kommunikációképes ismerete

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.