Adótanácsadó

A Grant Thornton az egyik legnagyobb könyvvizsgáló és tanácsadó szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi hálózat, melyhez 58.000 munkatárs tartozik a világ 130 országában.

Proaktív tanácsadóink kiemelkedő szakmai tapasztalattal rendelkeznek, ügyfeleink igényeire fókuszálva nyújtanak hatékony és egyedi megoldásokat. Legyenek ügyfeleink földrajzilag bárhol, szakértőinktől mindenütt ugyanazt az alapos, lényeglátó hozzáállást, rugalmasságot és kiemelkedő szaktudást kapják. Küldetésünk, hogy szolgáltatásunkkal értéket teremtsünk ügyfeleink számára.

Milyen feladatokkal találkozhatsz nálunk?

  • Belföldi és külföldi vállalatok adózását érintő kérdések megválaszolása, az általuk tervezett tranzakciók adózási és számviteli véleményezése.
  • Komplex adótanácsok és adótervek készítése mind belföldi, mind külföldi vállalatok részére.
  • Közreműködés adóstrukturálási feladatokban.
  • Tao, KIVA, HIPA, Innovációs járulék és Áfa kalkulációk, illetve bevallások felülvizsgálata.
  • Adókedvezményekkel kapcsolatos tanácsadás és utólagos felülvizsgálat.
  • Közreműködés adózási és számviteli átvilágításokban.

Mik az elvárásaink?

  • 3-5 év adótanácsadási gyakorlat.
  • Felsőfokú pénzügy-számviteli közgazdász, vagy jogász végzettség.
  • Adótanácsadói képesítés, vagy folyamatban lévő adótanácsadói tanfolyam.
  • A vállalatokat érintő adózási- és számviteli előírások átfogó ismerete és nyitottság a folyamatos szakmai fejlődés iránt.
  • Az ügyféligényeket előtérbe helyező precíz és lelkiismeretes munkavégzés.
  • Támogató és példamutató hozzáállás mind az adócsoporton belül, mind a többi szervezeti egység vonatkozásában.
  • Választékos és könnyen érthető szóbeli és írásbeli kommunikáció mind magyar, mind pedig angol, vagy német nyelven.

Amit a versenyképes bér és a cafeteria mellett kínálunk:

  • Egy magas színvonalú és hatékony szolgáltatói munkakultúra, melynek fejlesztésében aktívan részt is vehetsz.
  • Vezetőink támogatása mellett biztosítva érezheted mind szaktudásod folyamatos fejlesztését, mind karrierterveid megvalósítását.
  • Belső tréningekkel és külső továbbképzésekkel is támogatjuk szakmai fejlődésedet.
  • Belső képzéssel biztosítjuk üzleti angol, vagy német nyelvtanulásodat.
  • Támogatunk szakmai továbbtanulási terveidben is.
  • A járványhelyzet megnyugtató lezárásáig - munkatársaink és családjuk védelme érdekében - folyamatosan biztosítjuk a távmunka feltételeit.
  • A cég minden munkavállalója számára biztosít Medicover egészségbiztosítást, amelyet családtagokra is ki lehet terjeszteni.

Felkeltettük érdeklődésedet?

Amennyiben úgy érzed, hogy céljaink egy irányba mutatnak és hasonló értékek mentén gondolkodunk, fényképes önéletrajzod elküldésével kattints a jelentkezem gombra.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület